Teenused

TARTU CAR DETAILING ON NASIOL PROCLUB LIIGE

nasiol

SÕIDUKI PÕHJALIK POLEERIMINE KOOS KERAAMILISE KAITSEGA NASIOL XR03

Teenus sisaldab sõiduki väga põhjalikku pesu,täielikku pigieemaldamist,uksevahede põhjalikku pesu,velgede pesu spetsiaalse ainega,savihooldust raskema mustuse eemaldamiseks.Poleerimist erinevate pastadega(alguses eemaldame kriimud lõikepastaga ja edasi viimistleme järjest peenematega)eemaldab ca 90% kõikidest kriimudest).

Nasiol XR03 kaitseb auto värvi kriimustuste eest ning kaitseb seda happevihmade, lindude väljaheidete, teesoola ja kahjulike päikesekiirte eest. See taastab värvipinna värvitooni ning tagab sõidukile atraktiivse välimuse. Nasiol XR03 tootega kaetud pinnad saavutavad kõrge hüdrofoobse ja võimaldavad teil oma autot lihtsalt ning vähema aja ja energiaga puhastada.Kaitse 18 kuud.

KAMPAANIA!

PLAN - PRICE

Description

text

text

text

SÕIDUAUTO 390 €

                    340€

MAASTUR 440 

                    390€  


    

PÕHJALIK POLEERIMINE JA NASIOL ZR53 KERAAMILINE KAITSE

Teenus sisaldab sõiduki väga põhjalikku pesu,täielikku pigieemaldamist,uksevahede põhjalikku pesu,velgede pesu spetsiaalse ainega,savihooldust raskema mustuse eemaldamiseks, poleerimist erinevate pastadega(alguses eemaldame kriimud lõikepastaga ja edasi viimistleme järjest peenematega)eemaldab ca 90% kõikidest kriimudest).

Keraamiline nanokaitse Nasiol ZR53 annab suurepärase kaitse sinu auto värvile kaitstes seda happevihmade, lindude väljaheidete, kriimustuste, päikese ja halva pesemistehnika eest.

Töötlust kantakse auto värvile, plastikosadele ühekordselt kindlustades kuni 3 aastase kaitsva ja vastupidava nanotehnoloogilise kihi.

Keemiline unikaalne tehnoloogia tagab tugeva kaitsekihi ja see kaitseb efektiivselt sinu autot!

 • Nasiol ZR53 nanokaitsega kaetud pinnad saavad suure hüdrofoobsuse ning lihtsasti puhastatavad omadused.
 • Vesi, muda, tolm, mustus – kõik libisevad maha ning auto eest hoolitsemiseks kulub oluliselt vähem aega.
 • Sinu auto on kauem puhtam ja säravam ning näeb alati välja justkui oleks sa tulnud otse pesulast, kuna see on töödeldud keraamikaga!

Erinevalt teistest keraamilistest kaitsetest kristalliseerub ZR53 nanotasandil, tagades pinnale maksimaalse vastupidavuse.

KAMPAANIA!

PLAN - PRICE

Description

text

text

text

SÕIDUAUTO 490 € 

                  440€

MAASTUR  540

                  490€

PÕHJALIK POLEERIMINE+ NASIOL NL272 PREMIUM

Teenus sisaldab sõiduki väga põhjalikku pesu,täielikku pigieemaldamist,uksevahede põhjalikku pesu,velgede pesu spetsiaalse ainega,savihooldust raskema mustuse eemaldamiseks, poleerimist erinevate pastadega(alguses eemaldame kriimud lõikepastaga ja edasi viimistleme järjest peenematega)eemaldab ca 90% kõikidest kriimudest), Nasiol NL272 keraamilise kaitse paigaldust.
NB! Toode on mõeldud professionaalseks kasutuseks vastavat sertifikaati omavatele detailingkeskustele.
 
 • NASIOL NL272 on kaasegse koostisega keraamiline kaitse sõiduki pindadele.
 • Selles sisalduvad koostisosad tagavad ülima läike ja hüdrofoobsuse Teie sõidukile kuni 60 kuuks.
 • NASIOL NL272 moodustab sõiduki kerele sileda kõva nanokeraamilise kaitsekihi,mis kaitseb keskkonnamõjude,kemikaalide,väiksemate kivitäkete,kriimustuste ja kõrgete ning madalate temperatuuride eest.
 • Toode tagab pinnad,mis on lihtsasti puhastatavad Ilma vaevata saab töödeldud pinnalt eemaldada plekid nagu pori,tolm,muda,lindude väljaheited jms mida muidu on keeruline eemaldada.
 • NASIOL NL272 on tõenäoliselt 1 parimaid ja tugevamaid nanokeraamilisi kaitseid maailmas!

PLAN - PRICE

Description

text

text

text

text

SÕIDUAUTO 600€ 

                             525€      

MAASTUR    650€ 

                         575€    

__________________

 UUELE AUTOLE    550€

                                 500€ 

  

LISAKS TASUTA KLAASIDE KAITSETÖÖTLUS!


KERAAMIKA HOOLDUSPESU

3 etapiline põhjalik välipesu sisaldab pigileotust,pigijääkide eemaldamist käsitsi,rauapesu,velgede pesu,uksevahede pesu,vahuleotust,sampoonipesu,vesilahustuva keraamilise hooldusvahendi pealekandmist,loputamine,põhjalik kuivatus käsitsi ja suruõhuga ning rehviläiget.
 
Soovitame seda teha vähemalt 2 korda aastas,et tugevdada olemasolevat kaitset ja pikendada selle eluiga.

SÕIDUAUTO 55€

MAASTUR 60€

AUTO PÕHJALIKULT PUHTAKS

Teenus sisaldab sõiduki väga põhjalikku välipesu, koos täieliku pigieemalduse, uksevahede pesu, velgede puhastust spetsiaalse ainega, pigileotust, vahuleotust, shampoonipesu, põhjalikku kuivatust(õhuga, et vältida veejookse peale kuivamist), läikevaha, rehviläige ja uksetihendite hooldus. Puhastame sõiduki salongi ja pakiruumi tolmuimejaga, plastikute puhastamine ja hooldus, mille käigus nahkpinnad puhastatakse spetsiaalse nahashampooniga ning hiljem hooldatakse kaitsekreemiga. Ajakulu on kuni 6 tundi. 

SÕIDUAUTO 120€

MAASTUR 130€

PÕHJALIK SALONGIPUHASTUS

Ajakulu 1,5 tundi.Sisaldab salongi põhjalikku puhastamist tolmuimejaga, samuti pakiruumi puhastamist. Plastikpindade puhastamist vahendiga. Klaaside puhastamist seest.

SÕIDUAUTO 40€

MAASTUR 50€

NAHA HOOLDUS

Sisaldab nahkistmete puhastamist spetsiaalse vahendiga ning töötlemist nahahooldus vahendiga. Korrapäraselt hooldatud nahksisu püsib pikalt värske ja ei hakka nii kergesti mõranema.Hooldatud nahk on ilus ja elastne. Ajakulu 2h. 

60€/5 istet

NASIOL LEATHER BOOST NAHAKERAAMIKA

Nasiol Leatherboost on nano kaitsetöötlus nahksetele pindadele (ka kunstnahale). Vett ja õli hülgavad omadused hoiavad ära mustuse kinnistumise naha pooridesse, mis aitab kaasa naha värskena säilitamisele.

 • Sulgeb naha poorid ega lase mustusel kinnituda.
 • UV kaitse hoiab nahka pleekimise eest.
 • Ei jäta pinda rasvaseks.
 • 100% matt ning naturaalne viimistlus.
 • Vastupidavus: kuni 1 aasta.

100€/5 istet

(hind sisaldab nahkistmete pesu nahašampooniga)

NASIOL GLASS SHIELD

Nasiol Glass Shield on klaasidele mõeldud kaitsev töötlus, mis aitab klaase kaitsta mitmesuguste kahjustuste eest. Selle töötluse põhieesmärk on luua klaaspinnale kaitsekiht, mis hülgab vett, mustust, õli ja muid saasteaineid. Nasiol Glass Shield’i kasutamine võib aidata vähendada klaaside kulumist ja säilitada nende selgust ning läiget pikema aja jooksul.

40€

SÕIDUKI PÜSIVAHATUS GYEON Q2 WAX vahaga

Teenus sisaldab ka väga põhjalikku sõiduki välipesu koos pigi ja muu raskelt eemaldatava mustuse eemaldamisega. Ajakulu 4h.

 • Q² Wax – kõige traditsionaalsem pinnakaitsevahend kohtub Gyeoni tehnoloogiate ja innovatiivse pakendusega.
 • Väga kõrge läikega ning tugevalt hüdrofoobne vaha kõikidele toonidele.
 • Fluori baasil, tagamaks kestvuse ja hüdrofoobsuse.
 • Gyeon võttis oma teadmised ning ekspertiisi keraamiliste kaitsetest ning tootis selle põhjal vaha. Antud toode sobib entusiastile, kuid üllatab ka spetsialiste. 
 • Kaitseb sõidukit ca 4-5 kuud

SÕIDUAUTO 90€

MAASTUR 100€

TULEDE POLEERIMINE

Ajakulu 1,5h

40€/paar

KERAAMILINE KAITSE UUELE SÕIDUKILE